قیمت خرید بیت کوین

قیمت خرید بیت کوین

قیمت خرید بیت کوین

یک ماه پس از آن ، این ردیتور که ۴ بیت کوین (BTC) خود را در لایتنینگ نتورک از دست داده بود ، توصیه ای را بر اساس تجربه خود منتشر کرده است.

این عضو ردیت با نام ( ZipoTm) در پستی ارسال شده به انجمن r / Bitcoin ، فاش كرد كه جامعه لایتنینگ با كمك به وی برای بازیابی کوین هایش ، “پشتیبانی عظیمی” از او کرده است ، و اكثر کوین هایش در حال حاضر بازیابی شده اند.

وحشت نکنید ، صبر کنید

همانطور که گزارش شد ، لایتنینگ نتورک یک راه حل لایه دوم برای محدودیت های مقیاس پذیری بیت کوین (Bitcoin) است که با باز کردن کانال های پرداخت بین کاربرانی که اکثر معاملات را خارج از زنجیره نگه می دارند ، کار می کند و فقط برای ضبط نتایج شبکه به بلاکچین (blockchain) زیر مجموعه تبدیل می شود.

(ZipoTm) در پست خود جزئیاتی از پنج قدم تاثیرگذاری که برای بازیابی سرمایه های خود برداشته بود را ارائه کرده است.

اولین مورد ، در صورت امکان ، بستن کانال هایی بود که سرمایه بذری دارند ، با ۴ مورد دیگر برای بستن اجباری و اقدامات یک جانبه برای خاموش کردن کانال هایی که همچنان باز هستند :

مرحله ۱: کانال هایی با سرمایه بذری که با همکاری بسته شده اند

مرحله ۲: کانال هایی که با اجبار از راه دور با (perCommitPoint) در( channel.db) بسته شده اند

مرحله ۳: کانال هایی که با اجبار از راه دور بسته شده اند که مجبور به درخواست از همتایان برای (perCommitPoint) بوده ایم

مرحله ۴: امتحان مجدد با کانال های باقی مانده با SCB استفاده از[پشتیبان گیری استاتیک کانال]

مرحله ۵: بستن اجباری کانال هایی که همچنان باز هستند ”

با توصیه های اضافی ، (ZipoTm) به کاربران گفت که برای بستن کانال ها ، همیشه این کار را به صورت دستی و کانال به کانال انجام دهند ، و هنگامی که گره آنها کاملاً همگام باشد ، اقدام کنند. خرید بیت کوین می توانید از https://dollarypto.com/ دیدن نمایید

وی بر مفید بودن ایجاد پشتیبان استاتیک کانال یا ( SCB) ها ، هر بار پس از باز کردن کانال جدید و محافظت از بذر ۲۴ کلمه ای مرتبط اشاره کرد.

در نهایت ، وی هشدار داد كه وحشت نکنید ، بلكه باید منتظر هر مرحله باشید و به طور كامل در مورد نحوه كار سیستم قبل از استفاده از آن برای ارسال مقادیر قابل توجهی از قیمت بیت کوین (BTC) تحقیق كنید.

نوشته شده در دی 1398 | رپورتاژ آگهی